אודות

הסביבה שלנו היא הדבר החשוב לנו ביותר. עליה אנו מתקיימים ובאמצעותה אנו זוכים לנשום אוויר. רוב המכוניות אשר נמצאות על הכביש מדי יום, פולטות גז רעיל שמזהם את הסביבה. על מנת למזער את התופעה נוצרו בישראל שלל דרכים, אשר יאפשרו לנו ליהנות מסביבה נקייה יותר.\nגז טבעי הוא פתרון קל ונוח, שבסופו של עניין יתרום לנו רבות גם לחסכון בפן הכלכלי. אנחנו דואגים במהלך יום לשמור על הסביבה בה אנו חיים, על מנת שיהיה הרבה יותר נעים ונוח. הסבת רכבים להנעה באמצעות גז טבעי חיונית ביותר, ותאפשר לנו ליהנות מדרך לעתיד בטוח יותר

ירוקים למען כולם

\nסביבה ירוקה היא הדרך שלנו לבטא את עצמנו כחברה. אנו דואגים לשמור על סביבה נכונה וירוקה יותר, לכן הצלחנו לחולל מהפכת צריכה שאינה כוללת פגיעה באחר. את השירות הטוב והאיכותי תזכו לקבל מאתנו, ואילו אנו נספק לכם את כל מה שחדש ומעניין בתחום. אם אתם מעוניינים ליהנות מכל דבר בדרך נכונה יותר, ניתנת לכם הזדמנות טובה לעשות זאת.\nרשת כאן על הכביש מובילה את תחום השכרת הרכב בישראל. מדי יום אנו זוכים לקבל עשרות פניות, שמיועדות לשמח חתן כלה ביום חתונתם, טיולי קבוצות, הסעות עובדים או סתם מהרצון לפנק את עצמנו. שירות המרת רכבים להנעה באמצעות גז טבעי ידידותי, היא הלחם והחמאה שלנו לעבר עתיד טוב ובטוח יותר.

להתחבר לשאר העולם

\nהוספת מערכת גז אפשרית לכל כלי רכב קיים. מדובר בפתרון המתווסף למערכת הבנזין, שכבר קיימת ממילא ברכבים. המעבר הוא פשוט וקל ומאפשר לקבל מכונית ירוקה יותר שעושה חסד עם הסביבה. אנו מעוניינים לספק את המעבר הזה לכל דורש ומתחייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים, כפי שאנו עושים עם כל שירות אותו אנו מעניקים.\nבכל העולם כבר עברו לצרוך גז טבעי ידידותי, במהלך שחולל מהפכה. אנו מאפשרים לכם ביצוע פעולה זו אצלנו, תוך התחייבות למחירים נוחים במיוחד, שירות מנצח וחסכון רב בפן הכלכלי. הטיפולים אותם תבצעו לרכב שלכם יפחתו, וכך ניתן יהיה ליהנות מאיכות חיים טובה יותר בכל המובנים.

דילוג לתוכן